icon

Kids Preschool Learning: Pre Primary School Games

1.0.0.6 için
Android

Ailenin en küçükleri için mini oyunlar

323

Bu uygulamayı oyla

Çocuklarınız okul öncesi yıllarında ve akıllı telefonunuzu kullanmaya başladıysa, Kids Preschool Learning: Pre Primary School Games eğlenmelerine ve becerilerini güçlendirmelerine yardımcı olabilecek uygulamalardan biridir.

Kids Preschool Learning: Pre Primary School Games, içerdiği mini oyun çeşitliliği ile öne çıkıyor. Uygulama size ana menüsünden 11 farklı oyun arasında seçim yapma fırsatı verir. Örneğin, hayvanları şekilleriyle eşleştirmek için oynayabilir, çıkışı aramak için bir labirentten geçebilir, sağlıklı yiyecekleri abur cuburlardan ayırt edebilir veya iki resim arasındaki farkları fark edebilirsiniz.

Kids Preschool Learning: Pre Primary School Games'deki mini oyunlar, küçüklerin, farklı seviyeleri çözmek için bellek, dikkat ve mantık gibi becerileri geliştirmelerine yardımcı olur. Arayüz gerçekten sezgiseldir ve çocuklar herhangi bir sorun olmadan öğeleri tıklayarak uygulamayı kontrol edebilirler.

Kids Preschool Learning: Pre Primary School Games küçükleri eğlendirir. Android akıllı telefonunuz için bu tür uygulamalarla oynamak ve öğrenmek mümkün.
Melih tarafından
Gereksinimler

Android 4.0.3 veya daha üst sürümü gerektirir.

X